Виробництво і стандарти

Виробництво і стандарти «Грона». Якість, відмінний смак і безпека!

Виробництво і стандарти

Виробництво «Грона» – це найкращі автоматизовані лінії з виготовлення тільки найлегшого, найякіснішого і найкориснішого печива для наших споживачів. Ми першими в Україні випробували і запустили в роботу якісне швейцарське обладнання для виробництва нашої смакоти для вас.

Наше виробництво з кожним роком зростає і набирає обертів. Україна полюбила наше печиво, і ми з вдячністю за вашу любов і довіру намагаємося виробляти для вас іще більше різновидів смачних і легких солодких снеків для корисного перекусу.

Докладніше про наше виробництво:

Наші вироби виготовляються під жорстким контролем на всіх етапах процесу, починаючи від підготовки інгредієнтів і замішування тіста, закінчуючи пакуванням готових виробів. Ми контролюємо якість борошна, дріжджів, цукру та інших компонентів з усією суворістю – їх характеристики мають на сто відсотків відповідати гігієнічним нормам нашої держави. Ми контролюємо стан нашого обладнання – воно має бути в ідеальному стані. Ми контролюємо стан здоров’я наших співробітників і гарантуємо дотримання санітарних норм у наших цехах.

На виробництві все устаткування відповідає останнім встановленим міжнародним та українським стандартам якості та безпеки.

Наша продукція відповідає усім стандартам якості та санітарно-гігієнічним нормам.

Наші сертифікати та інші підтверджуючі документи:

  • «Грона» пройшла сертифікацію в міжнародній системі ХААСП. Сертифікат ISO 22000:2005 – цей документ підтверджує повну відповідність роботи нашої компанії міжнародним нормам управління безпеки продуктів харчування.
  • Сертифікат FSSC 22000 – підтверджує відповідність міжнародним стандартам безпеки продукції. «Грона» працює в повній відповідності стандартам зазначеної міжнародної системи. Дана система дозволяє нам на досить глобальному рівні контролювати безпеку продукції на всіх рівнях. Для «Грона» такий підхід – це один з ефективних інструментів бізнес-управління, що зв’язує воєдино виготовлення гарантовано безпечної продукції з іншими бізнес-процесами компанії.
  • Наша продукція сертифікована на предмет так званої євразійської відповідності. «Грона» має підтверджуючі документи, отримані в системі EAC, декларації про відповідність Технічним регламентам Митного союзу.
  • Гігієнічний висновок – цей документ ми оформляємо в системі української санітарно-епідеміологічної експертизи, щоб підтвердити відповідність нашої продукції санітарно-гігієнічним нормам України.

«Грона» піклується про вашу безпеку та здоров’я.

Created by TM Grona